Auction archive: Lot number 6

Herrarmbandsur, Omega, Constellation

Opening
SEK0
SEK5,600
ca. US$542
Auction archive: Lot number 6

Opening
SEK0
SEK5,600
ca. US$542

Kronometer. Automat. Stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Kronan senare. Urtavla med fläckar och smärre krackelyr. Bruksslitage, boettens baksida med ristat namn. (Diameter 35mm)

Auction archive: Lot number 6
13 Nov 2022
Dalarnas Auktionsbyrå AB
Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Sweden
info@dalarnasauktionsbyra.se
+46 (0)243 236790

Auction archive: Lot number 6
13 Nov 2022
Dalarnas Auktionsbyrå AB
Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Sweden
info@dalarnasauktionsbyra.se
+46 (0)243 236790