Herrarmbandsur, Omega, Constellation
Kronometer. Automat. Stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Kronan senare. Urtavla med fläckar och smärre krackelyr. Bruksslitage, boettens baksida med ristat namn. (Diameter 35mm)