Herrarmbandsur, Omega, Constellation
Automatic chronometer. Stål. Piepan-urtavla. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Med sliten originallåda. Bruksslitage, boettens baksida med repor. (Diameter 35mm)