HARALD WIBERG 1908-1986 Älg i höstlandskap Signerad och daterad Harald Wiberg 1960. Olja på pannå, 34 x 41cm. Enligt konstnärens son, Magnus Wiberg, är målningen utförd i slutet av 1940-talet och signerad samt daterad av konstnären 1960. Changes Enligt konstnärens son, Magnus Wiberg, är målningen utförd i slutet av 1940-talet och signerad samt daterad av konstnären 1960.