Harald Wiberg 1908-1986. Hare, rådjur samt älg i landskap, tre stycken. Signerad Harald Wiberg samt två daterade 1972 och Stora Mellösa Närke Febr. 1980. Blyertsteckningar, varierande mått: 13 x 25 - 31 x 29 cm.