Auction archive: Lot number 659

(Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten

€40 - €70
ca. US$44 - US$77
€200
ca. US$221

€40 - €70
ca. US$44 - US$77
€200
ca. US$221

Een lot veelal persoonlijke documenten van een familie uit de provincie Groningen, veel uit het begin van de 19e eeuw, enkele uit de 18e eeuw. Tevens enkele documenten uit het einde van de 19e eeuw. Veel terugkerende plaatsnamen: Bedum en Usquert. o.a. Koopbrieven, Inschrijving voor de Nationale Militie, geboorteregistraties etc. Hierbij enkele gedrukte boekjes.
Conditie Alle items met gebruikssporen Afmetingen diverse Boeken

4 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

4 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867