Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, midden 19e eeuw, in vuurvergulde kast bekroond door jong paar onder prieel, de kast met bladvoluten. Wijzerplaat gemerkt Dees a Zutphen [1] h. 48 cm.