Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, de ronde kast met verguld metalen montering in vorm van Corinthisch kapiteel, geflankeerd door zwart gepatineerd metalen vrouwfiguur, op marmeren voet [1] l. 48 cm.