Zwart, Adrianus Johannes (Arie) Gesigneerd Zwart, Adrianus Johannes (Arie) 1903-1981, Stilleven met appels, geemailleerde kan en blikken voorraadtrommel, doek verso gedateerd 1945, 50x40 cm