Abstracte compositie. Gesigneerd en gedateerd '62 m.o. Vergelijkbaar werk in 'Gouaches van Wim Gerritsen', tentoonstelling van de Rotterdams... lees volledige titel Abstracte compositie. Gesigneerd en gedateerd '62 m.o. Vergelijkbaar werk in 'Gouaches van Wim Gerritsen', tentoonstelling van de Rotterdamse Kunststichting aan de Lijnbaan, 1964. Sluiten Afmeting: Gouache 44 x 60 cm.