Auction archive: Lot number 1873

[Wendingen] 5 stuks: (1) Wendingen Maskernummer.

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155
€140
ca. US$155

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€70 - €140
ca. US$77 - US$155
€140
ca. US$155

3de jaar, juni-juli 1920, nummer 6 en 7. Amsterdam, "De Hooge Brug", 1920, 24 p., rijk geïllustreerd, gebonden als blokboek in koordgebonden gelithografeerd karton naar ontwerp van R.N. Roland Holst, groot 4to. Platten wat gebruind en met wat slijtage aan de rug en de buitenhoeken. Deluxe editie van ca. 250 exemplaren. Met nog 4 gewone exemplaren van Wendingen: Jaar 3, nummer 1 (januari 1920, omslag beschadigd); Jaar 4, nummer 1/2 (1921, omslag met slijtage/ kleine scheurtjes); nummer 1 van de 6de serie (1924, gaatje in achteromslag); nummer 9 van de 9de serie (1928, gewijd aan Johan Thorn Prikker . Toegevoegd: Halcyon 2, 1940. (totaal 6)

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138