TORSTEN JOVINGE 1898-1936 Gränd - Menton Signerad och daterad Jovinge Menton -27. Olja på duk fäst på pannå, 36,5 x 45 cm. PROVENIENS Stockholms Auktionsverk, Moderna, hösten 2007, katalognr 760 Nils Mölstad, Helsingborg