stel Chinees porseleinen kraagvazen met famillle rose decor van papavers en pioenrozen op een wit fond, Qianlong gemerkt, 19e eeuw, met stel houten basementjes van latere datum, h. 24 cm -1 x gelijmde restauratie, 1 x chip en haarlijn-