Skål på fot H22cm D28cm, små nagg, 2st lockaskar bl.a. Villeroy & Boch D8cm, Upsala-Ekeby elefant H6cm, 2st träfigurer H24cm, små skador, 2st nötknäckare trä L18cm, glasdosa, skrin samt kaffekoppar med text, slitage