Servisdelar, "Pyro", Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Kryddburkar 6+2, terrin med lock, smörkarott samt väggkar 2st. Krackeleringar, ett trälock löst, bruksslitage. (Terrinens längd 23)