Servisdelar, "Musselmalet", Royal Copenhagen
Kaffekanna, assietter 2st, sockerskål med lock samt gräddkanna. Kaffekannan andra sortering, assietter med naggar, gräddkanna med nagg och spricka, sockerskålens lock med lagningar. (Assietternas diameter 19)