Serie van 6 porseleinen koppen en 5 schotels gedecoreerd met afwisselend decor van lange lijs en kostbaarheden, gemerkt met 4 karakters in dubbele standring, serie van 4 kop en schotels met afwisselend decor van lange lijs en zotjes, hierbij kop en schotels, en 6 koppen, China 18e eeuw (15x chips, 4x rimfrittings)