Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57. Conditie Goed, paneel niet vast in lijst. Afmetingen 39 x 29 cm. Kunst