Schilderij, olieverf op doek, hond Prijsindicatie: € 60 - € 120 Startprijs: € 30,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Schilderij van een hond, olieverf op doek eerste helft 20e eeuw Conditie Goed. Afmetingen 60 x 40 cm. Curiosa