RING, 18 k vitguld, 1 briljant ca 1,85 ct, okulär besiktning i fattning ca Top Cr (I) SI 1, samt 8 baguetteslipade diamanter och ca 50 mindre briljanter, storlek ca 19,5 mm, vikt 10 g; några av de små stenarna med nagg/skador Changes några av de små diamanterna med nagg some of the small diamonds with nicks