Personbil Toyota Corolla, halvkombi med 4 dörrar, manuell, bensin, årsmodell 2005, 22300 mil, 1 ägare, besiktad 190214 utan anmärkningar, regelbunden service hos Toyota, vänster bakskärm med repor, framruta med litet stenskott samt normalt bruksslitage, någon fläck för övrigt välvårdad invändigt samt rökfri, medföljande vinterdäck, skattad fr.o.m. 190131