Parti porslin och keramik
Assietter, Bo Fajans. Skål, Gefle. Porslin, Kina, Jiaqing, lagningar. Skål i flintgods. Skomakarlampa, m.m. Enstaka nagg. (Största diameter 25)
Parti porslin och keramik