Auction archive: Lot number 297

Parti bl.a. Göran Andersson Upsala-Ekeby

Månadsauktion
14 Oct 2017
Opening
SEK0
SEK500
ca. US$61

Månadsauktion
14 Oct 2017
Opening
SEK0
SEK500
ca. US$61

Parti bl.a. Göran Andersson Upsala-Ekeby skulptur katt H16cm, Holmegaard karaff och glasburk med juldekor, Pertti Santalahti för Humppila ett par ljusstakar, Rosenthal ett par ljusstakar Sanssouci m.m., katt med nagg på örat, några delar med ytslitage

14 Oct 2017
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Sweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820

14 Oct 2017
Björnssons Auktionskammare
Nöbbelövsvägen 100
226 60 Lund
Sweden
info@bjornssons-auktioner.se
+46 (0)4 6125540
+46 (0)4 6184820