Parti: Arabia, 2st vaser + ytterfoder, H15, 28 & 14cm D19,5cm. 1 par hundfiguriner, England, H21cm. Vas, fattigmanssilver, H22cm. Rörstrand, kanna/vas, H26cm. Sten Faste, figurin, stengods, kvinna med barn, mörkbrun glasyr och monterad på träplatta, numrerad 15/15 och signerad Faste samt monogramsignerad SF, total höjd 18cm samt Stavangerflint, terrin med lock