Parti: 6st biskvifiguriner, H20-34cm, någon med små nagg. 3st flussglasvaser, H25 & 29cm. Ytterfoder, H11cm L16cm samt Capodimonte, vas samt kaffeset, Italien, delvis förgylld, en del med mynningsnagg