Parti 11 delar
Ljusstakar ett par, barockstil, mässing, 1900-talets början. Jardiniere, försilvrad tenn och glas. Serveringsskål, jugend, Italien. Ljusstakar ett par, mässing. Sockertång i silver, m.m. Slitage. (Längsta längd 36)
Parti 11 delar