Papua, Asmat, oorlogsschild, ca. 1950, met in reliëf gestoken afbeelding van zes vliegende honden, tar, tussen gestileerde golfmotieven. Met afgeronde bovenzijde, greep op achterzijde en beschildering met rode rivierklei en witte kalkpoeder van schelpen. Herkomst Jaap Polak, Amsterdam. [1] h. 125,5 cm.