Palissander- en rozenhouten schrijfbureau 'bureau-plat' in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met ingelegd rode lederen blad waaronder drie laden en drie schijnladen. Het geheel rijk versierd met verguld bronzen beslag. Op cabriole poten [1] 178 x 79 en h. 76 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. Zie highlights pagina