Objektsbeskrivning OTTO SCHULZ, tillskrivna, fåtöljer 1 par, 1930-tal, benställning och underrede fanerade med jakaranda, detaljer och bakben lackerade i svart, stoppade och klädda med reptilskinnsliknande tyg, höjd 85, sitthöjd 44 cm; omklädda