NOTSKÅP, stockholmsarbete i Karl Johan, fristående, mahognyfanerat, träskuren dekor, förgyllda beslag, hyllinredning, låskista märkt P.TÖRNGREN, låskläppar med lejonmaskaroner, avslutande tassfötter med akantus, höjd 70, 77 x 50 cm