als mede verdichtzelen en vertellingen Geschikt voor de opvoeding van een vorst Door wylen den heere Fenelon, Aarts-Bisschop van Kameryk. Schrijver der Gevallen van Telemachus, Tweede druk. Amsterdam, H. Uytwerf, 1727, 2 delen in 1 band, (16),287; (8),248 p., beide delen met gegraveerd frontispiece, contemporain gemarmerd kalfsleer, geribde, vergulde rug met marokijnen titelschildje (top van rug iets ingescheurd). Uiterst zeldzame tweede druk, waarvan geen exemplaren in PiCarta worden beschreven! De eerste Nederlandse druk onder deze titel verscheen in 1719, er is ook een (derde?) editie uit 1744 bekend. Zie over dit type publicatie en de op dit gebied invloedrijke schrijver: François Fénelon (1651-1715): https://nl.wikipedia.org/wiki/Dodengesprek.