Nicolaas van der Waay (1855-1936) De Stadhouderskade in de sneeuw. Annotatie op het spieraam 'N. van der Waay, Amsterdamsch Stadsgezicht. Het oude brugje op de Stadhouderskade bij de boerenwetering ziende naar de P.C. Hooftstraat'. [1] doek, gesign. l.o., litt: Pieter Scheen, Lexicon 1750-1950, afb. p. 346, Carole Denninger, Amsterdam-365 stadsgezichten, nr. 35, 75 x 100 cm.