Kunstbildner Franz Fiedler, text Thea Giradelli. Verlag der Schönheit, Dresden, 1922. Titelblad compleet met 10 fotogravures. Intern fraaie set van dit fotodocument over het meisje en de dood. Ingelegd in halflinnen map, deze met gebruikssporen.