Auction archive: Lot number 1963

Narre Tod, mein Spielgesell

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€700 - €1,200
ca. US$775 - US$1,328
€1,900
ca. US$2,103

Narre Tod, mein Spielgesell

Auction 04.12.2019
4 Dec 2019
€700 - €1,200
ca. US$775 - US$1,328
€1,900
ca. US$2,103

Kunstbildner Franz Fiedler, text Thea Giradelli. Verlag der Schönheit, Dresden, 1922. Titelblad compleet met 10 fotogravures. Intern fraaie set van dit fotodocument over het meisje en de dood. Ingelegd in halflinnen map, deze met gebruikssporen.

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

4 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138