Möbler 6 delar
Hallmöbel i furu, Erik Höglund. Brickbord, Nordiska Kompaniet. Soffbord, Svante Skogh, 1950/60-tal. Pall i betsad bok, m.m. Slitage, fläckar, bl.a. med missfärgad skiva. (Längsta längd 120)
Möbler 6 delar