Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Teak, ek och bok. Med textil klädsel. Sminkbord med två lådor samt pall. Ytslitage, enstaka stötmärken. (Bordets höjd 69, bredd 89, djup 41)
Möbler 2 delar, 1950/60-tal