Möblemang 8 delar, 1900-talets senare del
Bambuimiterad trä. Vitlackade. Bord med två iläggsskivor à 50cm. Karmstolar ett par, stolar 4st samt sidobord. Slitage, fläckar, märken, avslag. (Bordets höjd 73, diameter 120)