Mikael Björnstjerna för Boda Nova, besticksuppsättning, Oval Steel: 12st matgafflar, L19,3cm. 12st matknivar, L21cm. 14st matskedar, L18,8cm. 12st smörgåsgafflar, L16,5cm. 12st smörgåsknivar, L18,4cm. 12st dessertskedar, L16cm. 13st kaffeskedar, L12,7cm. Totalt 87 delar, bruksslitage varav matskedar med kraftig bruksrepor