Auction archive: Lot number 2478

[Middeleeuwen] Twee titels door Achille Jubinal: (1) Oevres complètes de Rutebeuf

Auction 05.12.2018
5 Dec 2018
€70 - €140
ca. US$79 - US$159
€70
ca. US$79

Auction 05.12.2018
5 Dec 2018
€70 - €140
ca. US$79 - US$159
€70
ca. US$79

Trouvère du XIIIe siècle. Recueillies et mises au jour pour la première fois par Achille Jubinal. Parijs, E. Pannier, 1839, 2 delen, XXXXII,480; 522,(3) p., gedrukt in 520 exemplaren (20), contemporain uniform groen half kalfsleer, rug verguld met marokijnen titelschildje (iets roestvlekkig). Mooi exemplaar van de eerste editie, één van slechts 20 exemplaren gedrukt op handgeschept papier. De oplage wordt geduid tegenover de titel: 500 exemplaren op gewoon papier en 20 op "Hollande"; (2) Nouveau recueil de contes, dits, fabliaux et autres pièces inédites des XIIIe, XIVe et XVe siècles. Pour faire suite aux collections Legrand d'Aussy, Barbazan et Méon. Mis au jour pour la première fois par Achille Jubinal d'apres les Mss. de la Bibliothèque du Roi. Ibid., idem, 1839/1842, 2 delen in één band, VII,(1),386,(2); VII,(1),441 p., gedrukt in 520 exemplaren (500), gebonden uniform met de vorige. (totaal 2 in 3 )

5 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

5 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138