Målningar, 2 st. Ebbe Höglund, "Löv och liv". Signerad, olja på duk. 90x90 cm. Samt Boris Ninemae, "Disig höstdag i gamla stan". Signerad, olja på duk. 102x82 cm. Båda med små skador.