Auction archive: Lot number 2646

[Luchtvaart] KLM/ Pelikaan

Auction 05.12.2018
5 Dec 2018
€100 - €200
ca. US$113 - US$227
€220
ca. US$249

[Luchtvaart] KLM/ Pelikaan

Auction 05.12.2018
5 Dec 2018
€100 - €200
ca. US$113 - US$227
€220
ca. US$249

'Ter herinnering aan de Snelle Kerst en Nieuwjaarsvlucht Amsterdam-Batavia en terug; van het KLM-vliegtuig "Pelikaan". Bemanning, gezagvoerder: I.W. Smirnoff, bestuurder: P. Soer, boordwerktuigkundige J.H.M. Grosfeld, radio-telegrafist: C.H. van Beukering.' Kleurenlithografische prent. KLM, 1934. 33 x 38 cm (in lijst) + 'Pelikaan; Versnelde Kerstvlucht 18-22 Dec/ 26-30 Dec: Versnelde Nieuwjaarsvlucht Holland-O. Indië 1933'. Zeskantig bordje, zwart met zilverkleurige rand met aan binnenzijde rondgesneden foto van de bemanning van de Pelikaan. Diam. 15 cm. + 'Herdenking Holland Indië vlucht. F.VII. Van den Broeke/ Van der Hoop/ Van Weerden/ Poelman'. Tinnen herinneringsbord, diam. 23 cm., gemerkt 'H.NACC'. Gero fabriek, Zeist, ca. 1924-1950 + zakdoek met opdruk 'De Uitreis Amsterdam-Batavia van de Pelikaan. Van 18 tot 22 December 1933 in 4 etmalen, 4 uur en 40 minuten werd de post van Schiphol naar Tjililitan overgebracht.' Vliscofabrieken Helmond, 1933. 38,5 x 38,5 cm. (in lijst) + vaantje Pelikaan, Steunt het Nationaal Luchtvaartfonds. Vliscofabrieken Helmond, ca. 1933. Lengte 38 cm. (totaal 5)

5 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

5 Dec 2018
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138