kussenkast, 17e eeuw Hollandse palissander, eiken en ebben barok kussenkast met geprofileerde kap, versierd met gestoken mascarons, met 2 deuren opgehoogd met ebben kussens en versierd met robbenlijsten, met 2 laden, rustend op zwarte bolpoten, 2e helft 17e eeuw