Koperen plaquette, wassen silhouet en hoornen doosje met koperen plaquette met portretten. De eerste 'Napoleon Empereur et Roi', gesigneerd en gedateerd J.P. Droz, 1802 [3] Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover