Keramik 8 delar
Vas och skål, "Argenta", Gustavsberg. Figurin, Bertil Vallien. Vas, Paula Freymann. Vas, Asta Nilsson, m.m. Slitage, fläckar, enstaka nagg. (Högsta höjd 18,5)
Keramik 8 delar