Keramik 14 delar
Vas, Anna Lisa Thomson. Vas, Kina, modern tillverkning. Eskimå, Vicke Lindstrand, lagning. Figurin, Göran Andersson för Ekeby. Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, m.m. Några delar med skador. (Högsta höjd 30)
Keramik 14 delar