Kaffeservis, "Grön Anna", Rörstrand
Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st, assietter 12st, kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, mindre fläckar, krackelering. (Kopparnas höjd 6, diameter 8)