Joanita Aemelie van Ittersum-Blank (1909-1998) Bewoner RSH 1989 - 1998 Vrouw, mogelijk zelfportret, in dorso get. Daarbij: Moskee in Serajevo (Joegoslavië), niet get. olieverf op doek, zonder lijst, 46x38 cm en aquarel, 33,5x23 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren.