Holländsk skola, 1600-tal
Olja på duk, vinterbild med figurer. Senare uppklistrad på pannå. Duken med smärre kantskador. Krackelyr, mindre färgbortfall och retuscher. (81x119)
Holländsk skola, 1600-tal