GÖSTA WERNER 1909-1992 Visor av Evert Taube Två portföljer med 61 färg- och sv/v litografier signerade Gösta Werner, verket numrerat 149/225. Editerad av Galerie Aix, Stockholm. S. 43 x 29,5 cm (43 st.) och 43 x 59 cm (18 st.)