Kristall. Med slipad dekor. Vinglas 22st, vitvinsglas 25st, starkvinsglas 17st samt whiskeyglas 6st. Bl.a. etikettmärkt och signerat. Flertalet delar med naggar. Bruksslitage, några med skada. (Höjd 6,5-14,5)