Objektsbeskrivning GASTONE RINALDI, stolar, 3 st., Italien, 1960-tal, förgyllt stålrör, originalläder i grönbrunt, stämplade Rinaldi Rima Padova, höjd 80, sitthöjd 40 cm; smärre slitage