Friese staartklok, zgn. kantoortje, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld metalen beelden. Met drie koperen gewichten [7] h. 106 cm.